O firme
Kazaro prezentuje celkom novú podobu, predstavuje základný smer, ktorého cieľom je komplexné poskytovanie služieb pri otváraní nových salónov, ktoré dbajú o krásu tela aj vlasov. Sme známi z profesionalizmu, kreativity a inovačných riešení.

Využívajúc svoje skúsenosti poskytujeme poradenstvo pri vybavovaní exkluzívnych kozmetických a kaderníckych salónov.

Realita si od náš vyžaduje dbať o krásu. Vedome dbáme o svoje vlasy a pleť. Chceme, aby naše telo harmonizovalo s dušou a okolím. Stávajú sa z nás uvedomelí estéti. Vnímame znamenia čias a potrebu harmónie a tvoríme realitu krásy.

Výrobky Kazaro ponúkame majiteľom kaderníckych a kozmetických salónov. Naše výrobky sú nevšedné, moderné a pohodlné, sú jednochuché v obsluhe a optimálne vo využití. Široká ponuka vzorov a farieb umožňuje vytvorenie salónu vo vysnenom štýle. Sme profesionálmi vo svojej činnosti aj kontaktoch so zákazníkmi. Ceníme si ich čas a teší nás, že nás obdarili svojou dôverou. Všetky transakcie realizujeme svedomite. Ponúkame predaj prostredníctvom nášho e-shopu. Naše výrobky prezentujeme na medzinárodných veľtrhoch, vybavujeme nimi firmy a školy s kaderníckym a kozmetickým profilom výuky. Tešíme sa dôvere a záujmu zákazníkov. Na želanie zákazníkov ponúkame školenia z oblasti práce s našimi kozmetickými prístrojmi. Otvorene reagujeme na otázky a návrhy našich zákazníkov.