TRICO | LOGICA VL - 1

CENA bez DPH
8182,30 EUR bez DPH
 10064,22 EUR s DPH
Ilość

CENA DORUČENIA

Cena za dopravu je stanovená individuálne a bude uvedená v e-maile po konzultácii s dopravcom.

OPIS


SYSTÉM TRICO | LOGICA

Línie určené na profesionálne ako aj domáce využitie, biostimulujúce vlasové korienky, umožňujúce realizáciu všetkých potrieb zákazníkov týkajúcich sa skrášľovania vlasov, ako aj tých, ktorí majú problémy s pokožkou hlavy.  

LÍNIA BALANCE  obnovujúca rovnováhu, normalizujúca tvorbu sebum

LÍNIA MINERAL  mineralizujúca,vyživujúca, vyhladzujúca, normalizujúca

LÍNIA HYDRA  hydratačná na precitlivelú pokožku so suchými lupinami  

LÍNIA NUTRITIVE  zosilňujúca,ako prevencia a liečba vypadávania vlasov  

LÍNIA ACTIVE  proti lupinám na mastnú a začervenenú pokožku hlavy s lupinami  


Krása a zdravie našich vlasov a pokožky pôsobia na nás a na iných a majú vplyv na naše vnímanie samých seba.

Trichológia je nový a neustále sa rozvíjajúci vedecký odbor, ktorý je na hranici estetickej medicíny a dermatológie. Zaoberá sa všetkými prípadmi vypadávania vlasov, rednutia vlasov a ťažkosťami so zápalom pokožky hlavy, lupinami, suchou pokožkou hlavy, psoriázou, chemicky a mechanicky poškodenými vlasmi.
Zakladateľom trichológie bol Enzo Formentini, profesor Boloňskej univerzity. Práve v Boloni bola vytvorená metóda a prístroj TRICO|LOGICA , ktorý je určený na konkrétne problémy pokožky hlavy a vlasov.

Vďaka prísunu aktívnych substancií pomocou prístroja a reaktivácie tkanív dochádza k rovnováhe pokožky hlavy, jej stimulácii a súčasne riešime iné problémy, napr. lupiny, nadmerná tvorba sebum, psoriáza a vypadávanie vlasov.  

Zákroky sú založené na spojení liečivých produktov aplikovaných na pokožku hlavy alebo na vlasy prostredníctvom prístroja, ktoré zaručujú výsledky už po prvom použití.

Nasledujúcou etapou liečenia je kúra určená na domáce využitie, ktorá je založená na komplexnej línii kozmetických produktov.  


Taliansky SYSTÉM TRICO|LOGICA prináša revolúciu v pohľade na ponuku kaderníckych a kozmetických salónov, zvýši prestíž a príjmy salónov  


EFEKT PRED PO ZÁKROKU