Masážne lehátko LUNA X PLUS s ohrevom VibeSound

CENA bez DPH
2277,85 EUR bez DPH
 2801,76 EUR s DPH
Ilość

CENA DORUČENIA

Cena za dopravu je stanovená individuálne a bude uvedená v e-maile po konzultácii s dopravcom.

OPIS

Najnovší model kozmetického masážneho lehátka LUNA X Plus VibeSound prináša novú ponuku do salónov SPA v podobe akustickej vibrácie v lehátku. Vibroacoustic Therapy využíva zvukovú vlnu vo forme vibrácií pôsobiacich bezprostredne na telo a tým spôsobuje vibráciu telesných tekutín v tele, čo zlepšuje ich cirkuláciu a okysličenie, detoxikáciu a ukľudnenie nervovej sústavy. Má to za následok zlepšenie zdravotného stavu pacientov. Pôsobenie zvukovej vlny bolo doteraz využívané  len v kabinetoch fyzioterapie, v súčasnosti je odpoveďou na potreby holistického ošetrovania v salónoch SPA. 

Lehátko je vhodné do:

- masážnych salónov

- kozmetických salónov

- salónov wellness

- SPA

Tak bohaté využitie je možné vďaka tomu, že lehátko je vybavené 3 funkciami, ktoré umožňujú elektrickú reguláciu pomocou ručného ovládača v nasledovných polohách:

- polohovanie výšky lehátka

- polohovanie operadla

- polohovanie opierky na nohy

Lehátko má dodatčne funkciu ohrevu. Teplo sa rozkladá na celej ploche lehátka. Túto funkciu možno jednoducho regulovať rovnako pomocou ovládača. 

Vonkajšia časť podstavca lehátka je pokrytá vysokokvalitnou prírodnou dubovou dýhou.

Mäkký a príjemný povrch lehátka prináša relax a pohodlie vďaka vysokokvalitnej ekologickej koži, ktorá sa bezproblémovo udžiava v čistote. 

 


 

 

PARAMETRE

dĺžka: 198 cm
šírka: 76 cm
výška: 61-95 cm
DOPORUČUJEME KOMPLET
trafficscanner